mojepiekary.pl

mojepiekary.pl

jak urzadzic fajne urodziny w domu

jak urzadzic fajne urodziny w domu

Jednakże istnieją alternatywy, która może masz już w domu. Spróbuj soku z cytryny i soli , które można zastosować do elementu odzieży i pozostawić do wyschnięcia na słońcu. Chlor wybielacz ma innej opcji. Rozpuścić 2 łyżki w około litr ciepłej wody i pozostawić do wchłonięcia na plamę od 5 do 15 minut, a potem wstać i pozostawić do wyschnięcia. Dużą wadą z użyciem wybielacza jest to, że nie powinien być stosowany na wełny lub jedwabiu przedmiotów i może przybrać kolor out rzeczy więc należy zachować ostrożność, jeśli będzie dla tej opcji.

Dywany, dywaniki, tapicerka i materace.

Leczenie pleśni w miękkich mebli może być prawdziwy ból. Istnieje kilka opcji, jednak pierwszy krok jest taki sam bez względu na to, co staramy się usunąć pleśń z. Weźmy element zewnątrz i myć luźną formę off, a następnie za pomocą odkurzacza i wysysają tyle kurzu pleśni, jak to możliwe. Pamiętaj – pył formy mogą być toksyczne, więc należy nosić maskę, okulary itd. Kolejnym etapem jest suszenie element się korzystnie na zewnątrz w słońcu, ale jeśli nie jest to możliwe, można użyć nagrzewnicy lub osuszacz byłaby przydatna dla tego zadania.

W przypadku materacy i tapicerki leczenie formy polega na użyciu szmatki, która jest nasączonej roztworem alkoholu i wycierając powierzchnię zainfekowanego pleśni następnie pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Jeśli kawałek tapicerki jest szczególnie źle wpływa jedyną prawdziwą metodę leczenia formy do rozważenia jest fumigacji, które będą musiały zostać profesjonalnie wykonane.

Do dywanów i chodników można spróbować przy użyciu maszyny do mycia szamponem dywanów ani detergentu i wilgotnej szmatki. Oczyszczacz parowy może również pomóc. Jest jeden detergent, które można stosować na wszystkich tych elementów zwanych Molderizer – produkt ekologiczny działa mój zmienia DNA składają się z formy.
Wpis zawdzięczamy