mojepiekary.pl

mojepiekary.pl

jak urzadzic funkcjonalnie dom

jak urzadzic funkcjonalnie dom

Przygotuj zapas robaków – Można użyć czerwone robaki wiggler (preferowane więcej, jeśli chodzi o kompostowanie) lub Nightcrawler robaki

Zacznij od wiercenia otworów na swojej kosza (jeśli masz mały kosz na śmieci, można również rozważyć zastosowanie tego jako kompostownika kuchni). Trzeba będzie umieścić na otwory w podstawie swojego kosza i w pobliżu górnej powierzchni niego. Do przebicia bazowe będą służyć jako otwory drenażowe (również umieścić tacę kolektora pod nią tak, że mogą być zbierane odcieki), a najwyższym z nich będzie służyć jako otwory wentylacyjne (mikroby będzie dziękuję za ich codzienną dostawę tlenu!).

jak urzadzic funkcjonalnie dom

Jak tylko skończysz z wiercenia, czyszczenia pojemników na robaka. Czysty robak kompostownik może być natychmiast wypełniona materiałami pościel, robaka jedzenie, i oczywiście, robakami kompostu. To jest po prostu jak wykończyć kosza-bin http://www.printexpress.pl toczone-ślimakowe kompostownika.

jak urzadzic funkcjonalnie dom

Bin robak kosza może być naprawdę dobry użytek w domu, zwłaszcza jeśli już zabraknie dodatkowych kompostowników dla nowej partii robaków kompostowych. Doświadczyć zabawy z włączeniem śmieci może się naprawdę miły robaka kompostownika. Więcej wskazówek na ten temat w GardenWorms.com.

Wpis zawdzięczamy