mojepiekary.pl

mojepiekary.pl

jak urzadzic domek dla chomika

jak urzadzic domek dla chomika

Włączanie Old Trash Bin Bin Do Robaka

Jeśli masz stary pojemnik na śmieci, które naszym zdaniem jest jeszcze w dobrym stanie, a następnie użyć tego do projektu domu kompostowania. Można zdecydowanie recyklingu żadnego śmietnika i mają ten zamienił się w make-shift robaka bin. Teraz najlepsze kosze kompostu domowej roboty są zwykle te, które są podane większą uwagę i uznanie. Dobrze wykonany pojemnik będzie w stanie pomóc zawierać zarówno resztki organiczne i robaki kompostu wewnątrz niego bez większych kłopotów.

Kompostowania dżdżownicowego faktycznie jest naturalnym procesem, który przechodzi postaci rozkładu. Poza tym, robaki, które wykonane są zaangażowane w tym procesie (te zawarte wewnątrz pojemnika ślimakowej), działa również przy innych pożytecznych mikroorganizmów (drobnoustrojów i dobrych bakterii, które będą znajdować się w pojemniku pomoże rozpadu wszystkich surowców) , Te formy życia są tymi, którzy zwracają się wszystkie odpady organiczne w rodzaju cennego nawozu. To, co można przekazać jako odlewy robaka.

jak urzadzic domek dla chomika

Teraz, zanim można nawet czerpać z tych odlewów bogatych w składniki odżywcze od robaków, zapewniają im ładny dom pierwszy (może być kompostownik do użytku domowego). Również umieścić je w kompostownika, który pozwoli im poczuć się tak, jakby to był ich naturalnego siedliska. Może to mieć znaczenie dla tych robaków. Teraz należy pominąć tę końcówkę, to jest to dobre, jak pożegnanie do robaków. Niezadowolony robaki, prędzej czy później, wyłażą ich bin.

Poruszające, oto jak można rozpocząć formowanie swój własny kompostownik robaka (kilka kroków na jak zrobić kompostownik):

Zbieranie materiałów do swoich pojemników kompostu (swoją wielkość bin będzie zależała od tego, ile masz zamiar kompost) – Przygotuj swój stary pojemnik na śmieci (upewnij się, że plastikowe lub bin gumy posiada pokrywę lub pokrycie na nim), wiertarki, materiały pościel i robak żywności w postaci ścinków i odpadów kuchennych stoczni (mieszanina swojej zieleni, brązów i wody).

Wpis zawdzięczamy